Nowe technologie

Używane naczepy i przyczepy – charakterystyka

Przyczepy i naczepy są integralną częścią każdej dobrze funkcjonującej firmy przewozowej. To podstawa aby móc przewozić materiały na dalekie odległości i prawidłowo realizować zlecenia. Jednak często nowe przyczepy i naczepy to bardzo poważna inwestycja droższa niż na pierwszy rzut oka by się wydawała. Różne rodzaje naczep, przyczepy jednoosiowe, przyczepy wieloosiowe.. Wszystkie są naprawdę drogie! Dlatego bardzo szeroka gama przedsiębiorców decyduje się na zakup używanych przyczep i naczep. W niektórych przypadkach, można kupić prawdziwego kota w worku, jednak robiąc zakupy u zaufanej firmy można być spokojnym o jakość i pewność przyczep.

 

Naczepy i przyczepy – GIELDADBK

GIELDADBK należy do rozpowszechnionej firmy DBK stanowiąc bardzo pewne źródło do pozyskania najróżniejszych przyczep i naczep. Przed sprzedażą każda z nich jest bardzo dokładnie sprawdzana przez mechaników. Jeśli potrzeba wymieniane są niepewne części tak, aby klient miał pewność co do funkcjonalności produktu.

Można tutaj znaleźć takie naczepy jak:

-Wywrotki – służą one przede wszystkim do szybkiego i łatwego rozładowywania/załadowywania sypkich materiałów. Najczęściej przewozi się pszenicę, gruz, piasek czy węgiel. Szczególnie upodobali ją sobie robotnicy budowlani – tam zawsze jest cos do szybkiego przewiezienia!

-Chłodnie – specjalistyczne naczepy, które potrafią utrzymać stabilną temperaturę przez bardzo długi czas. Ustawia się je na zakres od -30 do +30 stopni Celcjusza co pozwala na przewóz produktów, które nie są termostabilne jak np. mrożone pożywienie.

-Laweta – naczepa, która w odpowiedzialny sposób jest w stanie przetransportować dużą ilość samochodów. Mogą być to samochody nieuszkodzone – sprowadzone zza granicy, bądź takie po wypadkach, które nie są w stanie same dotrzeć do mechanika.

Naczepa o ruchomej podłodze – są idealne do samodzielnego rozładunku nawet materiałów sypkich czy palet. Bardzo wygodne i funkcjonalne.

-Skrzynia – naczepa typu skrzynia dobrze chroni wszystkie materiały, które przewozi. Również przed kradzieżą przez złodziei! Uniwersalna i szybka przyczepa, która jest must havem w każdej firmie przewozowej.

 

Podsumowanie

Dobrze funkcjonująca i prosperująca firma przewozowa musi posiadać w swoim zestawie różnego rodzaju przyczepy i naczepy aby móc prawidłowo funkcjonować. To bardzo ważne dlatego też zakup używanych przyczep i naczep będzie najlepszą opcją. Wystarczy tylko znaleźć dobrego dealera takiego jak GIELDADBK.

Możliwość komentowania Używane naczepy i przyczepy – charakterystyka została wyłączona