Moda

Kiedy warto doczepiać włosy?

Wiele pań narzeka na słabe, zmęczone, łamliwe włosy, które mimo wielu zabiegów pielęgnacyjnych i stosowaniu najlepszych preparatów – nie chcą rosnąć. Dlatego też, wiele z nich decyduje się na przedłużenie włosów, które jest szybkie i bezbolesne. Jakie są metody przedłużania włosów i co należy o nich wiedzieć?

Metoda kreatynowa

Metoda ta znana jest już profesjonalnym zakładom fryzjerskim od dobrych kilkunastu lat. Polega ona na połączeniu cienkiego pasma naszych naturalnych włosów z pasmem doczepianych przy pomocy specjalistycznej zgrzewarki, która tworzy kreatynową końcówkę, dzięki której pasma trzymają się siebie nawzajem. Ta metoda pozwala uzyskać bardzo naturalny efekt. Skierowana jest szczególnie do pań, które posiadają dość mocne i silne włosy. Koszt takiego kreatynowego doczepiania włosów waha się od 300 do 600 zł.

Sprawdź: https://cameron-hair.pl/

Metoda na ringi

Włosy doczepiane na ringi są również bardzo popularne i często stosowane przez panie. Doczepianie włosów jak sama nazwa wskazuje odbywa się przy pomocy małych, srebrnych pierścieni, które mają za zadanie połączyć pasmo doczepione z pasmem naturalnym. Nie używa się tutaj żadnych urządzeń gorących, dlatego ta metoda słynie jako jedna z najbezpieczniejszych, nieobciążających dodatkowo naszych włosów. Jest koszt waha się od 300 do 1000 zł.

Metoda kanapkowa

Metoda kanapkowa polecana jest dla osób, które nie tylko chcą przedłużyć włosy, ale i znacznie je zagęścić. Takie doczepiane włosy przytwierdza się do linii włosów za pomocą taśmy. Na taśmie tej znajdują się doczepy. Nazwa “metoda kanapkowa” wzięła się stąd, iż doczepiane włosy zakłada się na zakładkę, pomiędzy naturalne pasma. Dzięki czemu można uzyskać bardzo naturalny efekt, który jest absolutnie niewidoczny dla innych. Ta metoda jest również bardzo wygodna dla samych użytkowniczek, gdyż nie ma mowy o jakimkolwiek urywaniu lub ciągnięciu włosów. Włosy doczepiane stylista wybiera tak, by jak najlepiej komponowały się z naturalnymi włosami i tworzyły bardzo naturalny efekt. Koszt tej metody waha się pomiędzy 200 a 400 zł.

Możliwość komentowania Kiedy warto doczepiać włosy? została wyłączona