Nowe technologie

DAF – samochody ciężarowe na najwyższym poziomie

DAF to holenderska firma samochodów ciężarowych, która dystrybuuje swoje ciężarówki do najróżniejszych państw na świecie. Co ciekawe jednym z głównych kierunków jest Polska. Nikogo więc nie dziwi szeroka obecność pojazdów tej marki na polskich drogach. To bardzo solidna firma, która posiada w swoim pakiecie szereg modeli samochodów przystosowanych do najbardziej rozmaitych zadań.

 

GRUPA DBK I DAF Trucks

Grupa DBK wie, że samochody marki DAF są znakomitymi pojazdami, dlatego w swojej ofercie posiada na sprzedaż i wynajem wiele pojazdów tej marki. Zaufanie, które nagrodzone jest solidnością..

DAF oferuje tak zróżnicowane samochody jak:

– DAF XF; to model, który został wręcz stworzony z myślą o długodystansowym transporcie. Posiada niezwykle mocny silnik, solidne skrzynie biegów i układy napędów, które wytrzymują bardzo długie dystanse. Aby być najlepiej przygotowanym do długich dystansów DAF XF został wyposażony w ogromną liczbę miejsca – zarówno na pace jak i w kabinie. Dzięki temu kierowca w wygodny sposób może wyjeżdżać na bardzo odległe dystanse i do tego zapakować ogromną liczbę materiałów. Przeglądy rekomendowane są co nawet 200 000km, co świadczy o naprawdę niezwykłej wytrzymałości tego modelu. Aby długodystansowy transport się opłacał DAF XF został skomponowany w aerodynamiczny sposób co podnosi ekonomię obniżając spalanie paliwa, które w dzisiejszych czasach kosztuje krocie.

DAF CF – symbol zwrotności i uniwersalności. To nowoczesna ciężarówka od DAF-a, którą każdy powinien mieć w swojej flocie. Nigdy nie wiadomo czy z dnia na dzień nie przyjdzie jakieś uniwersalne zlecenie. Warto mieć tak wszechstronną ciężarówkę w swojej flocie dostosowaną zarówno do transportów międzynarodowych jak i lokalnych. Dodatkowo tak jak DAF XF zapewnia bardzo ekonomiczne spalanie zredukowane aż o 7%. To na większych trasach bardzo duża oszczędność, którą z pewnością doceni wielu przedsiębiorców.

 

Krok w przyszłość – elektryczny DAF!

DAF w swojej ofercie posiada też samochody elektryczne, które są niezwykle przyjazne dla otaczającego go środowiska. To dzięki nim emisja CO2 do atmosfery zmniejsza się do zera. Są ciche, szybkie i przede wszystkim ekonomiczne! Nie wykorzystują one ani mililitra benzyny zapewniając bardzo dużą redukcję kosztów. Warto jest czasem postawić na ekologiczne wyjścia, które mogą nawet poprawić renomę firmy i wybrać samochody DAF z segmentu Electric.

Zobacz również: Serwis samochodów ciężarowych

Możliwość komentowania DAF – samochody ciężarowe na najwyższym poziomie została wyłączona